Kadra

Dyrekcja

Dyrektor - mgr Katarzyna Piotrowska
Wicedyrektor - mgr Monika Gałkiewicz
Wicedyrektor, koordynator programu IB - mgr Beata Zygadlewicz-Kocus

Nauczyciele (wg przedmiotów)
w roku szkolnym 2019/2020

Biologia

  • dr Monika Gorczyca
  • mgr Joanna Koloch
  • mgr Magdalena Sułowicz

Chemia

  • mgr Monika Gałkiewicz
  • dr Marta Kurpet
  • dr Monika Pyrkosz-Bulska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Sebastian Breguła

Etyka/Filozofia

  • dr Justyna Chojnacka

Fizyka

  • mgr Mariusz Turek
  • dr Joanna Studnik

Geografia

  • mgr Danuta Bruździńska
  • mgr Olga Bytniewska
  • mgr Zofia Dembowska

Historia

  • mgr Łukasz Durczyński
  • mgr Magdalena Wieczorek
  • mgr Ewa Koclejda
  • mgr Aleksandra Molenda

Informatyka

  • mgr Przemysław Durczyński
  • dr Przemysław Raczyński

Język angielski

  • mgr Izabela Kuźnicka
  • mgr Małgorzata Osiejuk
  • mgr Dagmara Nowak
  • mgr Agnieszka Nowak-Gomułka
  • mgr Aleksandra Noczyńska
  • mgr Aleksandra Molenda
  • mgr Katarzyna Piotrowska
  • mgr Adam Przystolik
  • mgr Beata Zygadlewicz-Kocus
  • mgr Betina Lisoń-Golec

Język francuski

  • mgr Katarzyna Borowska

Język hiszpański

  • mgr Alina Tobolska
  • mgr Natalia Wójcik

Język niemiecki

  • mgr Bożena Layer
  • mgr Agnieszka Niewczas

Język polski

  • mgr Ewa Bieganowska-Lipman
  • mgr Agnieszka Górska
  • mgr Magdalena Hegenbarth
  • mgr Ewa Kubisz-Jany
  • dr Mariusz Pleszak

Język włoski

  • mgr Anna Winiewicz

Matematyka

  • mgr Barbara Czuczeło
  • mgr Andrzej Mazur
  • mgr Danuta Mierzejewska-Szczerek
  • mgr Mariola Plewnia
  • mgr Bożena Spyra

Podstawy przedsiębiorczości

  • mgr Olga Bytniewska

Religia

  • ks. mgr Marcin Socha
  • ks. mgr Andrzej Króliczek
  • ks. mgr Tomasz Mandrysz

Wiedza o kulturze

  • dr Aleksandra Gorzelik

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Łukasz Durczyński
  • mgr Ewa Koclejda
  • mgr Magdalena Wieczorek

Wychowanie fizyczne

  • mgr Aleksandra Breguła
  • mgr Sebastian Breguła
  • mgr Tomasz Oczadły
  • mgr Justyna Szewczyk-Białecka
  • mgr Krzysztof Woliński

Business

  • mgr Aleksandra Noczyńska

Społeczeństwo a ekosystem

  • dr Marek Marzec
  • mgr Zofia Dembowska

Economics

  • mgr Zofia Dembowska

Biblioteka

  • mgr Ewa Bieganowska-Lipman
  • mgr Agnieszka Górska
  • mgr Joanna Solik

Pedagog

  • mgr Sabina Dziarmaga

Psycholog

  • mgr Małgorzata Glenc