Kadra    


Dyrektor - dr Ewa Chorąży

Wicedyrektor - mgr Katarzyna Piotrowska

Wicedyrektor, koordynator programu IB - mgr Beata Zygadlewicz-Kocus

 

Nauczyciele (wg przedmiotów) w roku szkolnym 2016/17


Biologia

  • mgr Danuta Czupryńska (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • dr Monika Gorczyca (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Joanna Koloch (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • dr Monika Czarnecka (nauczyciel kontraktowy)


Chemia

  • mgr Monika Gałkiewicz (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • dr Monika Czarnecka (nauczyciel kontraktowy)
  • mgr Grażyna Żak (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • dr Agata Blacha-Grzechnik (nauczyciel stażysta)


Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Sebastian Breguła (nauczyciel dyplomowany)


Etyka

  • dr Justyna Chojnacka (nauczyciel stażysta)


Fizyka

  • mgr Mariusz Turek (nauczyciel mianowany, egzaminator maturalny)


Geografia

  • mgr Danuta Bruździńska (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Olga Bytniewska (nauczyciel dyplomowany, egzaminator  maturalny)
  • mgr Zofia Dembowska (nauczyciel kontraktowy)


Historia

  • dr Ewa Chorąży (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Łukasz Durczyński (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Alina Miszczyk (nauczyciel dyplomowany)
  • mgr Magdalena Wieczorek(nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Aleksandra Molenda (nauczyciel mianowany)

 

Informatyka

  • mgr Przemysław Durczyński (nauczyciel dyplomowany)
  • dr Przemysław Raczyński (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny, egzaminator przedmiotów zawodowych - Technik Informatyk)


Język angielski

  • mgr Mark Fordham (nauczyciel mianowany)

  • mgr Izabela Kuźnicka (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Małgorzata Osiejuk (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Dagmara Nowak (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Agnieszka Nowak-Gomułka (nauczyciel mianowany, egzaminator maturalny)

  • mgr Katarzyna Piotrowska (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Beata Zygadlewicz-Kocus (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Betina Lisoń-Golec (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)


Język francuski

  • mgr Małgorzata Galińska (nauczyciel mianowany)


Język hiszpański

  • mgr Alina Tobolska (nauczyciel mianowany)
  • mgr Natalia Wójcik (nauczyciel stażysta)
  • mgr Ewa Kwaśnik-Koprowska (nauczyciel stażysta)


Język niemiecki

  • mgr Urszula Michalska (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Agnieszka Niewczas (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)


Język polski

  • mgr Ewa Bieganowska-Lipman (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Agnieszka Górska (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Magdalena Hegenbarth (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • dr Mariusz Pleszak (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)


Język włoski

  • mgr Anna Winiewicz (nauczyciel kontraktowy, egzaminator maturalny)


Matematyka

  • mgr Barbara Czuczeło (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Andrzej Mazur (nauczyciel mianowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Danuta Mierzejewska-Szczerek (nauczyciel mianowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Mariola Plewnia (nauczyciel mianowany, egzaminator maturalny)

  • mgr Bożena Spyra (nauczyciel mianowany, egzaminator maturalny)


Podstawy przedsiębiorczości

  • mgr Olga Bytniewska (nauczyciel dyplomowany)


Przygotowanie do życia w rodzinie

  • mgr Sabina Dziarmaga (nauczyciel dyplomowany)


Religia

  • Ks. mgr Jacek Staniec (nauczyciel kontraktowy)
  • Ks. mgr Sebastian Lewandowski (nauczyciel kontraktowy)
  • Ks. mgr Tomasz Mandrysz (nauczyciel mianowany)


Wiedza o kulturze

  • mgr Piotr Leśniewski (nauczyciel mianowany)


Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Łukasz Durczyński (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Magdalena Wieczorek (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)


Wychowanie fizyczne

  • mgr Aleksandra Breguła (nauczyciel mianowany)
  • mgr Sebastian Breguła (nauczyciel dyplomowany)
  • mgr Tomasz Oczadły (nauczyciel dyplomowany)
  • mgr Justyna Szewczyk-Białecka (nauczyciel dyplomowany)
  • mgr Luiza Czakańska-Jaklik (nauczyciel kontraktowy)


Business

  • mgr Aleksandra Noczyńska (nauczyciel kontraktowy)


Społeczeństwo a ekosystem

  • dr Agnieszka Tondera-Sala (nauczyciel mianowany)


Biblioteka

  • mgr Ewa Bieganowska-Lipman (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Agnieszka Górska (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)
  • mgr Joanna Solik (nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny)


Pedagog

  • mgr Sabina Dziarmaga (nauczyciel dyplomowany)