Aktualne osiągnięcia    

 

Ranking szkół ponadgimnazjalnych 2016
(ranking szkół województwa śląskiego)

(źródło: www.perspektywy.pl )

Ranking 2016


OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

OLIMPIADA

ETAP I

ETAP II

ETAP III

OPIEKUN

 

XLV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

 

Magdalena Krakowiecka 2b2

 

 

Magdalena Krakowiecka

 

 

mgr J. Koloch

 

LXII OLIMPIADA CHEMICZNA

 

Dorota Stangret           3b1

Krzysztof Ulbrich          3b1

Paweł Dobrosz             2b1

 

Alicja Nowak                  3b2

Aleksandra Nowak        3b2

Agnieszka Wołoszczak  3b2

 

 

Dorota Stangret   

 

 

 

Alicja Nowak

Aleksandra Nowak   

Agnieszka Wołoszczak 

 

Dorota Stangret

finalistka

 

 

 

mgr G.Żak

 

 

 

 

mgr M.Gałkiewicz

 

XXXII OLIMPIADA HISTORYCZNA

 

 

8 osób

 

Krzysztof  Nowak      3d

Łukasz Bat                 3d      

 

Tomasz Maroszczuk 1b1

 

Paweł Dobrosz         2b1

 

 

 

dr E. Chorąży,

 

 

mgr M. Wieczorek

 

dr K. Luksa

 

 

LXV OLIMPIADA FIZYCZNA

 

 

Mateusz Głuch   1c

 

 

 

mgr M. Turek

 

XLII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

 

 

Piotr Lewandowski        1b2

Kacper  Ścibski             1b2

 

Weronika  Szota            1e

Alpay  Dikmelik              2e

 

 

Piotr Lewandowski       

Kacper  Ścibski 

          

Weronika  Szota          

Alpay  Dikmelik                

 

 

Alpay

Dikmelik  

finalista

 

mgr D.Bruździńska

 

 

mgr O.Bytniewska

 

XLVI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

 

Małgorzata Faron      2c

 

 

Dorota Brzęk             1d

Magdalena Froch      3c

Julia Szkaradek        1d

Aleksandra Skóbel    3b1

 

Marcin Borzęcki        1b1

 

Małgorzata Faron 

 

 

Dorota Brzęk              

Magdalena Froch       

Julia Szkaradek         

Aleksandra Skóbel    

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr E.Bieganowska –Lipman

 

 

 

mgr A. Górska

 

 

 

 

mgr M.Hegenbarth

LXVII OLIMPIADA MATEMATYCZNA

 

Artur Wójcik  2b1

 

Tomasz Maroszczuk 1b1

 

 

 Artur Wójcik  2b1

 

Tomasz Maroszczuk

 

 

 

 

 

mgr D.Mierzejewska- Szczerek

mgr B.Spyra

 

XL OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

 

50 osób

 

Jan Kluss   1a

Maja Lach  1a

 

 

 

mgr M.Osiejuk

 

VI OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

 

 

 

Michał Juras

Adam Gasz

Alekksandra Hrapkowicz 1b1

 

 

Adam Gasz

 

 

Adam

Gasz

laureat

 

 

mgr A. Tobolska

 

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

 

 

Karolina Bryła     1a

Maciej Tobiasz    3c

Katrin Rozmus    3b2

Julia Wotzka        2a

 

Karolina Bryła

Maciej Tobiasz

Katrin Rozmus   

Julia Wotzka       

 

 

 

 

 

mgr A. Niewczas

 

 

LVII OLIMPIADA  WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

 

 

 

20 osób

 

Jan Lorenz        1d

 

Karolina Wanat  3e

Daniel Staniek   3d

Igor Mędela       2d

Adam Herman   2d

Konrad Góźdź   2d

 

 

 

 

 

Igor

Mędela

laureat

 

Adam Herman

finalista

 

 

mgr Ł. Durczyński

 

mgr M. Wieczorek

 

 

 

 

 

 

 

 

XXXI OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

 

 

Paweł Pokorski     2b2

Kinga Piksa           2b2

Kinga Łagosz         2b2

 

Karolina Jóżwiak    3b2

 

 

Kinga Łagosz       

 

Kinga Łagosz

 

 

mgr J. Koloch

 

 

 

mgr M. Górska

 

XI OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

 

 

17 osób

 

Piotr Lewandowski      1b2

Arkadiusz Czerwiński   2e

Jakub Gładki                 2e

Dominik Mizerski          3e

Piotr Olszewski            3e

Dominik Uchnast          3e

 

 

Dominik Uchnast 

finalista    

 

 

 

 

 

mgr O.Bytniewska

 

 XXIX OLIMPIADA FILOZOFICZNA

 

 

Jan Szlązak     1d

 

Adam Herman   2d

Igor Mędela       2d

 

 

Jan Szlązak

   

Adam Herman

Igor Mędela    

 

 

 

Jan Szlązak

 

Adam Herman

finalista

 

 

mgr A. Górska

 

mgr M. Hegenbarth

 

 

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

 

Arkadiusz Czerwiński    2e

Jakub Głatki                  2e

Dominik Mizerski           3e

Tomasz  Nidental          3e

Patryk  Olszewski          3e

Dominik  Uchnast          3e

 

Arkadiusz Czerwiński   

Jakub Głatki                 

Dominik Mizerski          

Tomasz  Nidental         

Patryk  Olszewski         

Dominik  Uchnast         

 

Patryk  Olszewski

finalista

 

Dominik  Uchnast

laureat

 

 

 

 

 

 

mgr O.Bytniewska

 

OLIMPIADA WIEDZY

O PAŃSTWIE I PRAWIE

 

 

14 osób

 

Aleksandra Makowiecka 2d

Konrad Góźdź       2d

Daniel  Stanek       3d

Katarzyna Sikora    3d

 

 

 

 

 

mgr M. Wieczorek



OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

OLIMPIADA

ETAP I

ETAP II

ETAP III

OPIEKUN

 

XLIV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

 

7 osób

 

Adrianna Biecka 2b2

Sławomir Miszuda 2b2

Joanna Machowicz 3b1

Piotr Pieter 3b1

Oskar Sierka 2b2

 

Karolina Kotas

wyróżnienie pracy badawczej

 

 

mgr D.Czupryńska

 

 

 

 

 

mgr J.Koloch

 

LXI OLIMPIADA CHEMICZNA

 

11 osób

 

 

 

 

 

 

 

 

Maciej Borówka  3b2

Marcin Cackowski  3b2

Michał Nicze 3b2

Alicja Wojtyniak 3b1

 

 

Maciej Borówka

finalista

 

Marcin Cackowski

finalista

 

Alicja Wojtyniak

finalistka

 

 

mgr G. Żak

 

XXXI OLIMPIADA HISTORYCZNA

 

 

11 osób

 

Paweł Sroka 3d

 

 

mgr Ł.Durczyński

 

LVI OLIMPIADA  WIEDZY O POLSCE

I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

 

 

45 osób

 

Patrycja Ślązak 3e Karolina Wanat 2e Damian Marcol 2d

Michał Jelonek 2d

 

Robert Mendak 3d

Piotr Banaś 3d

 

 

Damian  Marcol

finalista

 

 

Robert Mendak

finalista

 

 

mgr M. Wieczorek

 

 

 

 

mgr Ł.Durczyński

 

LXIV OLIMPIADA FIZYCZNA

 

 

 

Filip Kowalski 3c

(część teoretyczna)

Mateusz Bujniewicz 3c

(część teoretyczna  i doświadczalna)

 

 

 

 

 

mgr E.Chałupska

 

XLI OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

 

 

8 osób

 

Marcin Ciesielczuk  2c
Dawid Domżoł 2c
Krzysztof Janik 3c

Andrzej Kędzierski 3e
Karolina Klugiewicz 2c Justyna Sitko 3e
Andrian Szczygielski 2c Karolina Sztombka 2e

 

 

Andrzej Kędzierski

finalista

 

Justyna  Sitko

finalista

 

 

mgr O. Bytniewska

 

 

 

 

 

XXVIII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

 

9 osób

 

Magdalena Płaczek  3a Dominik Uchnast  2e

 

Dominik Uchnast

finalista

 

 

 

mgr O. Bytniewska

 

XI OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

 

15 osób

 

Dominik Uchnast 2e

Magdalena Płaczek 3a

Patryk Olszewski 2e

Arkadiusz Czerwiński 1e
Michał Krzypkowski 1e
Wojciech Młodawski 3d

Michał Bobrzyński 3c
Bartosz Bok 2c

 

 

Dominik Uchnast

finalista

 

 

 

 

mgr O. Bytniewska

 

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

 

6 osób

 

 

 

 

Daria Syguła (cz. II)

 

Aleksandra Skóbel (cz.II)

Magdalena Froch

Agata Kempa

Olga Duda

 

 

 

mgr M.Hegenbarth

 

mgr A.Górska

 

XXXIX OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

 

 

80 osób

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Machowicz 3b1

Karolina Pisiewicz 3d

Adam Plata 3c

 

Julia Kotowska 1a

 

Aleksandra Kuciel 3e

Aleksandra Sikora 3a

 

Marcin Madej 3a

 

Mikołaj Zubel 1a

Zuzanna Waleczek 1a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mgr M. Osiejuk

 

 

 

mgr B.Zygadlewicz-

           Kocus

mgr I.Kuźnicka

 

 

mgr K.Piotrowska

 

mgr D.Nowak

 

 

XXXVII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

 

6 osób

 

Katrin Rozmus 2b2

Julia Wotzka 1a

 

 

 

 

 

mgr A.Niewczas

 

V OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

 

 

6 osób

 

 

 

Machowicz Joanna 3b1

 

 

 

 

 

mgr A.Tobolska

 

XXX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

 

 

12 osób

 

Karolina Kotas 3b2

Joanna Polak 3b2

Paweł Maciąg 3b3

 

 

 

 

mgr J.Koloch

 

 XXVIII OLIMPIADA FILOZOFICZNA

 

 

5 osób

 

Patrycja Ślązak 2c

Maciej Tobiasz  2c

Agata Jurczak 2c

Adam Herman 1d

 

Patrycja Ślązak

finalistka

 

Maciej Tobiasz

finalista

             

 

mgr A.Górska

 

XXXIX  OLIMPIADA

ARTYSTYCZNA -

HISTORIA SZTUKI

 

 

 

 

2 osoby

 

Alicja Łojan 2b2

Bogna Skwara 3c

 

Alicja Łojan

laureatka

 

Bogna Skwara

finalistka

 

 

mgr P.Leśniewski

 

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

 

 

2 osoby

 

 

Meisner Michał 3b2

 

 

 

mgr D. Czupryńska

 

OLIMPIADA WIEDZY

O PAŃSTWIE I PRAWIE

 

 

26 osób

 

Roxana Krzyżowska 3d

 

Jakub Sikora 2d

Damian Marcol 2d

 

 

 

 

Damian Marcol

finalista

 

mgr Ł.Durczyński

 

mgr M.Wieczorek

 



OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

OLIMPIADA

ETAP I

ETAP II

ETAP III

OPIEKUN

 

XLIII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

 

11 uczniów

 

Aleksander  Dopierała   3b2

Oliwia Cyran                   3c

 

 

-

 

mgr D. Czupryńska

 

 

 

LX OLIMPIADA CHEMICZNA

 

Alicja Wojtyniak        2b1

Marcin Cackowski    2b2

Michal Nicze             2b2

Michał Pilch              3b1

Michał Bąba              3b1

Mateusz Żurowski     3c

 

 

Alicja Wojtyniak        2b1

Marcin Cackowski    2b2

Michał Pilch              3b1

Mateusz Żurowski     3c

 

 

-

 

mgr G.Żak

 

XXX OLIMPIADA HISTORYCZNA

 

11 uczniów

 

Sebastian Lelko          3d

Martyna Wiśniewska  3d

Jakub Dittmer             3d

 

 

Sebastian Lelko

(laureat)

 

 

dr E. Chorąży

 

LV OLIMPIADA  WIEDZY O POLSCE

I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

 

20 uczniów

 

 

 

 

Robert  Mendak   2d

 

Piotr Celiński        3d

 

 

 

 

Piotr Celiński

(laureat)

 

mgr Ł. Durczyński

 

mgr M.Wieczorek

 

LXV OLIMPIADA MATEMATYCZNA

 

Jarosław Bobek        2b3

 

Michał Herman          3c

Jakub Makselon        3c

 

 

 

 

Michał Herman          3c

Jakub Makselon        3c

 

 

 

-

 

mgr B. Spyra

 

mgr D.Mierzejewska-  

       Szczerek

 

 

LXIII OLIMPIADA FIZYCZNA

 

Michał Herman          3c

Marcin Briański          3c

Kamil Walczyszyn      3c

 

Mateusz Bujniewicz   2c

 

 

Michał Herman         3c

Marcin Briański        3c

Kamil Walczyszyn    3c

 

Mateusz Bujniewicz 2c

 

 

-

 

mgr A. Winiarski

 

 

 

mgr M.Turek

 

 

 

 

XL OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

 

 

 

 

 

 

10 uczniów

 

Bujniewicz Mateusz    2c

Kędzierski Andrzej      2e

Loska Kamil                2e

Mrowiec Daniel           2c

Sitko Justyna              2e

 

Olejarski Kacper         3e

 

Stawarz Karolina        2a

Ogórek Julia               2a

Dyrcz Paulina             3a

Klugiewicz Adrianna   3a

 

 

 

 

K.Olejarski

(laureat)

D. Mrowiec

(finalista)

 

 

mgr D. Bruździńska

 i

mgr O. Bytniewska

 

 

 

mgr O. Bytniewska

i

mgr D. Bruździńska

 

 

XXVII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

 

11 osób

 

Piotr Celiński              3d

Szymon Pawłowski    3d

Magdalena Płaczek    2a

Bartłomiej Bok            1c

 

 

 

Piotr Celiński

(finalista)

 

mgr O.Bytniewska

 

X OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

 

 

14 osób

 

Piotr Celiński              3d

Szymon Pawłowski    3d

Magdalena Płaczek    2a

Mateusz Jaglarz         2a

Michał Bobrzyński      2c

Wojciech Młodawski   2d

 

 

 

Michał Bobrzyński

(finalista)

 

mgr O.Bytniewska

 

XLIVOLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

 

 

Agata Kempa               2e
Paulina Idziak               3a

 

Daria Syguła                 1b2

Zuzanna Jakubowska   3a

 

Agata Kempa               2e
Paulina Idziak               3a

 

Daria Syguła                 1b2

Zuzanna Jakubowska   3a

 

 

 

 

-

 

 

 

mgr A.Górska

 

 

mgr M.Hegenbarth

 

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

 

 

 

Adam Plata          2c

Tomasz Grotnik    3a

Marcin Madej        2a

 

 

-

 

mgr M.Osiejuk

mgr D. Nowak

mgr K. Piotrowska

 

 

XXXVII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

 

6 osób

 

Katrin Rozmus 1b2

 

-

 

mgr A.Niewczas

 

XXVII OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

 

 

Karolina Pawelec           3a

Dominika Tobolewska    3b2

 

Weronika Małyszko        3b2

Karolina Sztompka          1

 

 

 

 

Karolina Pawelec           3a

Dominika Tobolewska   3b2

 

 

Karolina Pawelec

(finalistka)

 

mgr A.Tobolska

 

 

mgr A.Pyrtek

 

 

 

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

 

 

 

 

 

32 osoby

 

 

Katarzyna Zakrzewska  3b1

Anna Iwańska               3b1 Julian Grzeszczak         3b1

 

 

 

Katarzyna Zakrzewska

(finalistka)

 

 

mgr J.Koloch

 

XII OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

 

17 osób

 

Mikołajczak Arkadiusz   3c

 

Maciej Gocek                 3c

 

 

-

 

mgr D.Mierzejewska-  

       Szczerek

 

 

 XXVI OLIMPIADA FILOZOFICZNA

 

 

Zuzanna Skumiał    3e
Patrycja Ślązak       2e

 

Szymon Pawłowski  3d

 

Zuzanna Skumiał    3e
Patrycja Ślązak       2e

 

Szymon Pawłowski  3d

 

-

 

mgr A.Górska

 

 

mgr E.Bieganowska-

       Lipman

 

XXXVIII OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

(historia sztuki)

Alicja Łojan 1b2

Alicja Łojan 1b2

Alicja Łojan

(finalistka)

mgr P. Leśniewski



LAUREACI I FINALIŚCI  OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH – rok szk. 2012 / 2013

 

Lp

Imię i nazwisko

Olimpiada

Tytuł

Opiekun

1

Piotr Niedźwiedzki

Artystyczna

laureat

P. Leśniewski

2

Aleksander Promiński

Chemiczna

laureat

M. Gałkiewicz

3

Szymon Brodziak

Wiedzy o prawach człowieka

laureat (2 m.)

E. Chorąży

4

Kajetan Pustułka

Historyczna

laureat (3 m.)

E.Chorąży

5

Kacper Olejarski

Historyczna

finalista

M.Wieczorek

6

Zuzanna Skumiał

Literatury i języka polskiego

finalista

A.Górska

7

Aneta Marzec

Biologiczna

finalista

D. Czupryńska

8

Alicja Rzendkowska

Geograficzna

finalista

O. Bytniewska

9

Piotr Celiński

Wiedzy o przedsiębiorczości

finalista

O. Bytniewska

10

Robert Wanot

Filozoficzna

finalista

A.Górska




LAUREACI I FINALIŚCI  KONKURSÓW OGÓLNOPOLSKICH – rok szk. 2012 / 2013

 

lp

 

Imię i nazwisko

 

klasa

 

Nazwa konkursu

 

Opiekun

 

1

Aleksander Promiński

3b2

Laureat  VII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ( Uniwersytet Śląski )

mgr M.Gałkiewicz

2

Michał Włodarczyk

3b2

Finalista VII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Uniwersytet Śląski

3

Michał Pilch

2b1

Finalista VII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Uniwersytet Śląski

mgr G.Żak

4

Mateusz Żurowski

2c

Finalista VII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Uniwersytet Śląski

5

Daniel Matuszczyk

3b1

Finalista VII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Uniwersytet Śląski

6

Michał Pilch

2b1

Laureat  XIX Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechnika Śląska

mgr G.Żak

7

Aleksander Promiński

3b2

Laureat  XIX Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Politechnika Śląska

mgr M.Gałkiewicz

8

Filip Kowalski

1c

Wyróżnienie tytuł: „TAON” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

mgr A.Winiarski

9

Konrad Merchut

1c

Wyróżnienie tytuł: „TAON” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

10

Marcin Briański

2c

Wyróżnienie tytuł: „TAON” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

11

Michał Herman

2c

Wyróżnienie tytuł: „TAON” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

12

Maciej Gocek

2c

Wyróżnienie tytuł: „TAON” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

13

Jakub Makselon

2c

Wyróżnienie w finale X edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego

mgr D. Mierzejewska-       Szczerek

14

Kamil Krynicki

1c

Finalista krajowych eliminacji do XXVII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych

mgr B. Spyra

16

Paulina Chodór

2c

Wyróżnienie w finale XXX Ogólnopolskiego Sejmiku Matematyków

mgr D. Szczerek

17

Michał Kobiela

1b3

IV miejsce w kategorii JUNIOR Kangur Matematyczny    

mgr B. Spyra

18

Filip Kowalski

1c

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

19

Damian Cichy

1c

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

20

Weronika Małyszko

1b3

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

21

Aleksandra Witek

1c

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

22

Michał Zyguła

1c

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

23

Konrad Merchut

1c

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

24

Kamil Krynicki

1b3

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

25

Maciej Borówka

1b2

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

mgr A.Mazur

26

Nikodem Urbanowicz

1b2

Kangur Matematyczny     -   wyróżnienie w  kategorii JUNIOR   

27

Przemysław Zych

3c

Kangur Matematyczny     -    wyróżnienie w  kategorii STUDENT  

mgr B. Czuczeło

28

Michał Herman

2c

Kangur Matematyczny     -    wyróżnienie w  kategorii STUDENT  

mgr D. Mierzejewska-       Szczerek

29

Maciej Szulik

2c

Kangur Matematyczny     -    wyróżnienie w  kategorii STUDENT  

30

Marcin Briański

2c

Kangur Matematyczny     -    wyróżnienie w  kategorii STUDENT  

31

Paulina Sulawko

2b2

Kangur Matematyczny     -    wyróżnienie w  kategorii STUDENT  

mgr B. Spyra

32

Kamil Kwiatek

 

Finalista Olimpiady Mediewistycznej

mgr Ł. Durczyński

33

Sebastian Lelko

2d

Finalista Olimpiady Mediewistycznej

dr E. Chorąży

34

Patrycja Ślązak

1e

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Mała Diploma”

mgr M. Wieczorek

35

Klasa 1c

 

II miejsce w okręgu północnośląskim w XXIV Międzynarodowym Konkursie

„ Matematyka bez granic”

mgr B. Spyra

36

Tomasz Grotnik

2a

Laureat  Ogólnopolskiego konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

mgr M.Hegenbarth

37

Krzysztof Kruczyński

2c

Finalista Ogólnopolskiego konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

38

Małgorzata Król

2b2

I miejsce w Konkursie „SZUKAMY BOHATERÓW” organizowanym przez Stowarzyszenie „Projekt Śląsk” we współpracy z biurem posła do Parlamentu Europejskiego dra Marka Migalskiego.

mgr M.Hegenbarth

39

Karolina Skibińska

2b2

40

Tomasz Grotnik

2a

Laureat  Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

mgr M.Hegenbarth

41

Krzysztof Kruczyński

2c

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

42

Aleksandra Sikora

1a

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

mgr I.Kuźnicka

43

Aleksandra Pawłowska

1e

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

44

Karolina Pisiewicz

1d

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

mgr M.Osiejuk

45

Joanna Machowicz

1b1

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

46

Karolina Obońska

2a

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

47

Marta Zając

2b1

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

mgr I. Kuźnicka

48

Weronika Walawender

2c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

49

Arkadiusz Mikołajczak

2c

Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

50

Piotr Celiński

2d

 Laureat (II miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Ekonomicznego "Koliber"

mgr O.Bytniewska

SUKCESY SPORTOWE

 rok szk. 2012 / 2013

 

lp

 

Imię i nazwisko

 

klasa

 

Nazwa konkursu

 

Opiekun

 

1

Pado Katarzyna

1a

I miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w biegach przełajowych dziewcząt

 I  miejsce w Zawodach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych  w biegach przełajowych dziewcząt

Finał Wojewódzkiej Licealiady w biegach przełajowych dziewcząt

mgr A. Breguła

 

2

Pinkawa Dorota

1a

3

Straczyńska Agata

1b3

4

Baron Aneta

3e

5

Korzuch Julia

2b2

6

Katarzyna Murek

1e

7

Jakuć Karina

1a

II miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej

II miejsce w Zawodach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej

mgr A. Breguła

 

8

Korzuch Julia

2b2

9

Małaszuk Aleksandra

3b3

V miejsce w Mistrzostwach Katowic  Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

mgr A. Breguła

 

10

Kuśnierz Anna

3a

11

Monika Chrapek

1a

II miejsce w Mistrzostwach Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych  w aerobiku sportowym

mgr J. Szewczyk-

       Białecka

 

12

Weronika Łakomska

1a

13

Katarzyna Murek

1e

14

Karolina Wożniczka

2c

II miejsce w Mistrzostawch Katowic w Narciarstwie Alpejskim dziewcząt

 

mgr S. Breguła

 

15

Karolina Wożniczka

2c

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Katowic w Narciarstwie Alpejskim

16

Marcin Madej

1a

17

MateuszJaglarz

1a

18

Jan Markiel

2b2

II m. w Mistrzostawch Katowic w Narciarstwie Alpejskim chłopców

mgr S. Breguła

 

19

Jan Markiel

2b2

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Katowic w Narciarstwie Alpejskim

 

mgr S. Breguła

 

20

Barbara Fronczek

2c


LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW REGIONALNYCH I WOJEWÓDZKICH  – rok szk. 2012 / 2013

 

lp

 

Imię i nazwisko

 

klasa

 

Nazwa konkursu

 

Opiekun

 

1

Marta Czyż

1e

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Szukamy bohaterów”

mgr M. Wieczorek

2

Angelika Gromada

1b

II miejsce w wojewódzkim konkursie  „Solidarność na Górnym Śląsku”

mgr Ł. Durczyński

3

Konstancja Iwanek

1d

II miejsce w wojewódzkim konkursie  „Solidarność na Górnym Śląsku”

4

Oskar Połap

1e

III miejsce w wojewódzkim konkursie  „Solidarność na Górnym Śląsku”

mgr M. Wieczorek

 

5

Piotr Gacek

1e

III miejsce w wojewódzkim konkursie  „Solidarność na Górnym Śląsku”

6

Karolina Warwas

1e

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie  „Solidarność na Górnym Śląsku”

mgr E.Koclejda

7

Paweł Sroka

1d

II miejsce konkursu "Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków."

mgr Ł. Durczynski

8

Mateusz Żurowski

2c

III miejsce w XXII Regionalnym Konkursie  ”Randka z Chemią”

mgr G. Żak

9

Maria Mientenko

2b2

IV miejsce w XXII Regionalnym Konkursie  ”Randka z Chemią”

mgr M. Gałkiewicz

10

Adam Kinasz

2b2

IV miejsce w  XXII Regionalnym  Konkursie  ”Randka z Chemią”

11

Agnieszka Jamrozy

2b2

V miejsce w  XXII Regionalnym  Konkursie  ”Randka z Chemią”

12

Michał Pilch

2b1

V miejsce w  XXII Regionalnym  Konkursie  ”Randka z Chemią”

mgr G. Żak

13

Aleksander Promiński

Michał Włodarczyk

3b2

I miejsce w VII Regionalnym Konkursie Drużynowym z Chemii

dla Szkół Ponadgimnazjalnych

mgr M. Gałkiewicz

14

Michał Pilch

Mateusz Żurowski

2b1

2c

IV miejsce w VII Regionalnym Konkursie Drużynowym z Chemii

dla Szkół Ponadgimnazjalnych

mgr G. Żak

15

Pypłacz Magdalena
Sajdak Kinga

3b2

IX miejsce w VII Regionalnym Konkursie Drużynowym z Chemii

dla Szkół Ponadgimnazjalnych

mgr M. Gałkiewicz

16

Januszewska Anna
Młyńska Aleksandra

3b2

IX miejsce w VII Regionalnym Konkursie Drużynowym z Chemii

dla Szkół Ponadgimnazjalnych

17

Alicja Wojtyniak

1b1

II miejsce w XXIII Regionalnym Konkursie „Randka z chemią”

mgr G. Żak

18

Mateusz Król

1b3

II miejsce w XXXIII Regionalnym Konkursie „Randka z chemią”

mgr M. Gałkiewicz

19

Kamil Krynicki

1b3

III miejsce w XXIII Regionalnym Konkursie „Randka z chemią”

20

Maciej Borówka

1b2

III miejsce w XXIII Regionalnym Konkursie „Randka z chemią”

mgr G. Żak

21

Joanna Machowicz

1b1

IV miejsce w XXIII Regionalnym Konkursie „Randka z chemią”

22

Michał Kobiela

1b3

IV miejsce w XXIII Regionalnym Konkursie „Randka z chemią”

mgr M. Gałkiewicz

23

Agata Kempa

 

Finalistka  XXXV Regionalnego Konkursu „Rozkosze Łamania Głowy”

mgr D. Mierzejewska –

       Szczerek

24

Magdalena Pośpiech

1b1

Finalistka  XXXV Regionalnego Konkursu „Rozkosze Łamania Głowy”

25

Michał Kobiela

1b3

Wyróżnenie w XXXV Regionalnym Konkursie  „Rozkosze Łamania Głowy”

mgr B. Spyra

 

26

Filip Kowalski

1c

Finalista  XXXV  Regionalnego Konkursu  „Rozkosze Łamania Głowy”

27

Jakub Makselon

2c

Wyróżnienie w X Śląskim  Konkursie  Matematycznym    

mgr D. Mierzejewska–    Szczerek

28

Michał Herman

2c

Finalista X Śląskiego  Konkursu  Matematycznego

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

29

Arkadiusz Mikołajczak

2c

Finalista X Śląskiego  Konkursu  Matematycznego

30

Michał Zyguła

1c

Finalista X Śląskiego  Konkursu  Matematycznego

mgr B. Spyra

31

Michał Kobiela

1b3

Finalista X Śląskiego  Konkursu  Matematycznego

37

Anna Iwańska

Martyna Gronkiewicz

2b1

Laureatki ( I miejsce) II Olimpiady Wiedzy pod hasłem „Podstępne WZW” – organizator - Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny    

mgr J. Koloch

38

Beata Szymiec

Aleksandra Studnicka

2b1

Laureatki (V miejsce) II Olimpiady Wiedzy pod hasłem „Podstępne WZW” – organizator - Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny           

39

Katarzyna Stefanek

Anna Grażyńska

2b2

Laureatki (VI miejsce) II Olimpiada Wiedzy pod hasłem „Podstępne WZW” – organizator - Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny          

mgr D. Czupryńska

40

Anna Grebla

2e

Laureatka (I miejsce) w WojewódzkimKonkursie Wiedzy o Literaturze

mgr A.Górska

41

Katarzyna Stefanek

Anna Grażyńska

2b2

Wyróżnienie w II Olimpiadzie Wiedzy pod hasłem „ Podstępne WZW”

mgr D. Czupryńska

42

Małgorzata Król

Joanna Będkowska

2b2

Finalistki konkursu „Stop Narkotykom”

mgr D. Czupryńska

 

43

Patryk Kwapień

2b2

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „ W świecie roślin i zwierząt”

mgr D. Czupryńska

44

Maciej Koźlik

2b2

Laureat  (VIII miejsce) w Wojewódzkim Konkursie „ W świecie roślin i zwierząt”

45

Maciej Borówka

Marta Gromada

Kinga Wyżgolik

1b2

 

 

II miejsce w Drużynowym Konkursie „Analityk danych” organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

mgr A.Mazur

mgr O.Bytniewska

46

Hanna Groborz

2d

Laureatka Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku

mgr E. Bieganowska