Pierwsze spotkanie "KulTUralnie" już za nami

W dniu 18.01.2018r. miało miejsce pierwsze spotkanie w ramach projektu uczniów naszej szkoły "kulTUralnie".

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać trzech niezwykle inspirujących i ciekawych wykładów.

Na spotkanie przybyło ponad 160 osób! 

W dniu 18.01.2018r. miało miejsce pierwsze spotkanie w ramach projektu uczniów naszej szkoły "kulTUralnie".

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać trzech niezwykle inspirujących i ciekawych wykładów!

Na spotkanie przybyło wiele osób, w sumie było ich ponad 160! 

Szczególne podziękowania należą się jednak prelegentom: panom Wojciechowi Mirkowi i Jarosławowi Juszkiewiczowi, którzy mówili dziś o Śląskim Szlaku Bluesa (polecamy zapoznać się z tą ciekawą inicjatywą: http://szlak-bluesa.pl/), pani Katarzynie Irzeńskiej za wykład na temat kultur Wietnamu, Sri Lanki, Gruzji i Polski (zdjęcia z miejsc odwiedzonych przez naszą prelegentkę można odnaleźć na jej profilu: https://www.facebook.com/katarzyna.irzenska) oraz panu Wiktorowi Niedzickiemu, który przyjechał do nas aż z Warszawy, by wygłosić prelekcję, dotyczącą sztuki przeprowadzania prezentacji (radzimy zajrzeć również i na jego profil, bo naprawdę warto:https://www.facebook.com/niedzicki/).

Należy również wspomnieć, ze oprócz zdobytej wiedzy, kilkoro uczestników na sam koniec wykładów otrzymało egzemplarz książki Pana Wiktora Niedzickiego za udział w konkursie.

Organizatorzy (kl. 1a, 1b2 i 1d) pragną podziękować, za tak liczne przybylcie na spotkanie oraz przyjęcie ich inicjatywy z otwartością.