Katowice,bo warto! Inauguracja 18.01.2018

KATOWICE, BO WARTO! - fotorelacja na naszej stonie FB!
18 stycznia 2018r. o godz. 12.00 w auli naszej szkoły odbyła się inauguracja naszego nowego projektu. W auli III Liceum Ogólnokształcącego gościliśmy: pana Waldemara Bojaruna - Wiceprezydenta Miasta Katowice, prof. zw. dr hab. Tadeusza Sławka - anglistę i polonistę, byłego rektora Uniwersytetu Śląskiego,prof. dr hab. Ryszarda Koziołka - prorektora ds. kształcenia i studentów oraz panią Danutę Kamińską – skarbnika miasta Katowice.
Celem i założeniem całego projektu, jest to aby młodzież, z pełnym przekonaniem mogła powiedzieć – wybieram Katowice, bo warto tu mieszkać, studiować i pracować. Zapraszamy do naszej szkoły wybitne osobistości związane z polityką, światem biznesu, nauki czy medycyny na wykłady i debaty z uczniami – zarówno naszej szkoły jak i innych katowickich liceów.

LINK DO ALBUMU NA FB:

https://www.facebook.com/pg/mickiewiczkatowice/photos/?tab=album&album_i...