Jubileusz 150-lecia szkoły, PAZDZIERNIK 2021 - przeniesiony na 25 czerwca 2022

paź
23
paź/23 11:00 - paź/23 22:00
Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci i Sympatycy III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach!
>>>>WAŻNA INFORMACJA ZWIĄZANA Z WPŁATAMI NA OBCHODY<<<
W nawiązaniu do ogłoszenia o przesunięciu obchodów Jubileuszu 150-lecia III LO z powodów pandemicznych pragniemy poinformować, że nowym ich terminem będzie
25 czerwca 2022 r., czyli sobota po zakończeniu zajęć w roku szk. 2021/22.
Plan ramowy wydarzenia pozostaje bez zmian, obejmując nabożeństwo ekumeniczne, część oficjalną uroczystości, spotkanie Absolwentów w klasach, obiad oraz Bal Absolwentów (choć oczywiście organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonywania wszelkich zmian w programie w związku z rozwojem sytuacji). Wszelkie wpłaty dokonane do tej pory na poczet Jubileuszu na konto Stowarzyszenia mogą zostać zwrócone drogą przelewów zwrotnych, ale w związku z tym, że niektórzy z Państwa już wyrazili życzenie, aby wpłaconych pieniędzy na razie nie oddawać, tylko zatrzymać je do czerwca, prosimy tych, którzy także chcieliby podjąć taką decyzję, o przekazanie tej informacji drogą mailową na adres:
do czwartku 30 września br.
Po tym terminie wykonamy przelewy.
Najmocniej przepraszamy za niedogodności związane z przesunięciem uroczystości, niemniej liczymy na Państwa zrozumienie i mamy nadzieję, że dane nam będzie świętować 150-lecie istnienia naszej Szkoły w sposób godny w warunkach bardziej sprzyjających, niezagrażających naszemu zdrowiu i życiu.
Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków,
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach
 
 
...................................................................................................

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci i Sympatycy III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach!

 

W związku z niepewną sytuacją pandemiczną (widmem kolejnego lockdownu i obostrzeń związanych chociażby z ograniczeniem liczebności widowni w teatrach do połowy sali czy organizacją cateringu, a także dyspozycjami MEiN dotyczącymi wpuszczania na teren szkoły osób z zewnątrz, organizacji imprez, zgromadzeń itp.) podjęliśmy w gronie nauczycieli oraz członków Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków III LO decyzję o przeniesieniu obchodów Jubileuszu 150-lecia III LO z października br. na czerwiec 2022 r. O dokładnym terminie uroczystości powiadomimy Społeczność Mickiewiczowską z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszelkie wpłaty dokonane do tej pory na poczet Jubileuszu na konto Stowarzyszenia zostaną w najbliższym czasie zwrócone drogą przelewów zwrotnych. Najmocniej przepraszamy za niedogodności związane z niniejszą decyzją, niemniej liczymy na Państwa zrozumienie i mamy nadzieję, że dane nam będzie świętować 150-lecie istnienia naszej Szkoły w sposób godny w warunkach bardziej sprzyjających, niezagrażających naszemu zdrowiu i życiu.

 

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków,

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach

 

 

Większość z nas ze wzruszeniem wspomina spotkania z przyjaciółmi z okazji poprzednich Jubileuszy Szkoły. Były to chwile refleksji, ale także zabawnych wspomnień z czasów szkolnych. Mogliśmy jeszcze raz odczuć przynależność do „mickiewiczowskiej” rodziny.

23 października br. będziemy obchodzić kolejny jubileusz.

To już od 150 lat nasza szkoła kształci i wychowuje kolejne pokolenia.

 

Program obchodów Jubileuszu oraz Zjazdu Absolwentów w dniu 23 października 2021 r.

 

09:00                 Nabożeństwo ekumeniczne w auli szkolnej;

11:00                 Część oficjalna w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach;

14:00 – 19:00   Spotkania klasowe na terenie szkoły (w tym także obiad i grill na patio);

19:00                Zabawa szkolna / Bal absolwentów w auli.

 

  • Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł i obejmuje: obiad, grill na patio, materiały jubileuszowe.
  • Absolwenci, którzy chcieliby spotkać się z nauczycielami niepracującymi już w III LO, proszeni są o skontaktowanie się telefoniczne z sekretariatem szkoły.
  • Będziemy wdzięczni za wpłacanie w miarę możliwości większych kwot, aby wspomóc finansowo organizację imprezy.

 

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału przez dokonanie stosownej wpłaty do końca sierpnia 2021 r. na konto:

 

17 1050 1214 1000 0090 7979 0144

ING Bank Śląski SA

 

Informacje dotyczące obchodów będą zamieszczane na stronie internetowej szkoły, szkolnym Facebooku oraz w mediach. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na poniższy adres:

jubileusz150@gmail.com

 

 

 

Data: 
sobota, Październik 23, 2021 - 11:00 do 22:00