Kiermasz podręczników

W naszej szkole, tradycyjnie we wrześniu( 2-3. 09. 2021, tj. czwartek i piątek  ) odbędzie się kiermasz używanych podręczników szkolnych na godzinach lekcyjnych: 3. 4. 5. wg przygotowanego harmonogramu dla poszczególnych klas. Harmonogram podany będzie w dniu 31. 08. 2021 roku. Kiermasz nadzorować będą nauczyciele bibliotekarze, panie : Joanna Solik i Małgorzata Wyśnik. Stoiska do sprzedaży książek będą przygotowane w holu na parterze. Zainteresowani mogą odkupić podręczniki po niższych cenach, ustalonych przez sprzedających.

 

Podczas kiermaszu wszyscy chętni będą mogli kupić lub sprzedać używane podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową dla naszych uczniów. 

Uwaga!

Bardzo ważne informacje w związku z obostrzeniami Covid-19 !

Chcesz uczestniczyć w kiermaszu - kupić. sprzedać, prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa!!!

1. Sprzedajesz książki - tylko w jednorazowych rękawiczkach, masce lub przyłbicy.

2. Osoba kupująca nie dotyka książek, towar pokazuje sprzedający, po czym pakowany jest do jednorazowej torby!

3. Kupujący ma obowiązek odłożenia książki na dwudniową kwarantannę.