Wybory do Samorządu Szkolnego

Tak jak co roku, pod koniec października zorganizowane zostaną coroczne wybory do Samorządu Uczniowskiego Naszego Liceum nowej kadencji, które niezmiennie odbywają się zgodnie z ordynacją obowiązującą od 2020 - kandydaci wciąż będą startować oddzielnie nie tworząc komitetów wyborczych.

Tak jak co roku, pod koniec października zorganizowane zostaną coroczne wybory do Samorządu Uczniowskiego Naszego Liceum nowej kadencji, które niezmiennie odbywają się zgodnie z ordynacją obowiązującą od 2020 - kandydaci wciąż będą startować oddzielnie nie tworząc komitetów wyborczych.
Zainteresowanych prosimy o dostarczenie oświadczenia, które znajdziecie w komentarzach pod postem, do opiekunów SU (prof. Justyny Szewczyk-Białeckiej oraz prof. Aleksandry Breguły) do 28 września. Po tym terminie, rozpocznie się miesięczna kampania wyborcza, którą zwieńczy debata 26.10. Głosowanie odbędzie się 28 października 2022.
Zasady i przebieg wyborów został omówiony przedstawicielom klas, jednakże w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
Zachęcamy do podjęcia tej odważnej decyzji o kandydowaniu i już teraz życzymy powodzenia.